Main menu

Standartmerkezi' ne üyelik detayları


Sevgili Standartmerkezi.com ziyaretçisi,


Sitemize üyelik ücretlidir, bu ücret sitemizdeki bilgilere herkesin ulaşabilmesi için düşük tutulmaya çalışılmış, çalışanlar ve site giderlerini karşılayabilmek amacıyla belirlenmiştir. Ücret bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.


Sitemize belirli aralıklarla yeni bilgi ve dokümanlar eklenmektedir, dolayısıyla aşağıdaki liste yeni eklenen dokümanları içermeyebilir. Güncel bilgi ve dokümanları görmek için lütfen üstteki menüden ilgili kısmı tıklayınız.

Standartmerkezi.com sitesi üyelik avantajları aşağıda sıralanmıştır.

* Sitedeki dokümanlardan faydalanma, (Sitemizdeki dokümantasyon sistemi BRC Gıda standardı gerekliliklerini karşılayacak özelliktedir. Üyelerimiz ihtiyacı olan ilave dokümanları da talep edebilmektedir.)
* Sitedeki çevrilerden faydalanma,
* Sitedeki makalelerden faydalanma,
* Sitedeki gıdaların besin değerleri tablolarından faydalanma,
* Gıda mevzuatı değişiklikleri hakkında bilgi alma,
* Sitedeki eğitim slaytları ve eğitim videolarından faydalanma,
* Sitede olmayan doküman talebi yapabilme ve gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemleri ile ilgili soru sorabilme,

Sitemizdeki bilgi ve doküman sistemi ulaşılması en kolay olacak şekilde kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

 

Sitemize üye olmadan önce lütfen aşağıdaki sözleşmesi bilgilerini okuyunuz.
- Standartmerkezi sitemize üye olmak ücretlidir, üyelik bilgileri için lütfen burayı tıklayınız. 
- Belirtilen ücret yatırıldıktan sonra üyeliğiniz aktif edilecek ve sitemizdeki bilgi, yayın ve dokümanların tümüne ulaşabileceksiniz.
- Ödeme işlemlerinin doğru yapılması tamamen üyelik başvurusu yapan ziyaretçimizin sorumluluğundadır.
- Üye olunduktan yani bilgilere ulaşım sağlandıktan sonra ücretin geri ödenmesi yada üyelik iptali yapılmamaktadır.
- Standartmerkezi yönetimi, bu üyelik sözleşmesinde üyelerine haber vermek şartı ile her türlü değişikliğe gitme hakkına sahiptir.
- Üyelik aktif edildikten sonra üyelerimizin üyelik hakkı ‘Standartmerkezi Forum’ kurallarına aykırı harekette bulunmadıkları sürece kesinlikle ellerinden alınamaz. ‘Standartmerkezi Forum’ kurallarına aykırı harekette bulunan üyelerinin üyeliklerinin iptali inisiyatifi tamamen Standartmerkezi yönetimindedir. Standartmerkezi yönetimi, aykırı harekette bulunan üyelerin üyeliğini üyelere bilgi vermeden yada bilgi vererek iptal edebilir. (Henüz bu uygulama hiç yapılmamıştır.)
- Sitemizde yayınlanan tüm yayınlar bilgilendirme amaçlıdır, yayınlar kullanım öncesi ürün, proses, iletişim araçları, kaynaklar, firma yapısı ve dokümantasyon sistemi ile entegrasyon sağlamak için kontrol ve gerektiğinde revize edilmelidir. Standartmerkezi bu yayınların kullanımı ve uygulamaları ile ilgili hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Tüm üye ve ziyaretçilerimiz yayınların kullanılması ve uygulanması durumunda bu maddeyi kabul etmiş sayılır.
- Sitemize üye olduğunuzda bu üyelik sözleşmesini de kabul etmiş bulunursunuz.


Saygılarımızla,
Standartmerkezi.com site yönetimi

 

 

AŞAĞIDAKİ EĞİTİM VİDEOLARI ÜCRETSİZDİR, gelecek ücretsiz videoları kaçırmamak için buradan kalite güvence kanalına gidip takip et kısmını tıklayınız.