Main menu

Standartmerkezi - Gıda kalite standartları ve doküman paylaşım merkezi - Güncel ve kaliteli bilgi

Standartmerkezi.com sitemize içeriğinde;
* Sitedeki doküman örneklerinden faydalanma
* Sitedeki BRC, IFS gibi gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemi standartları çevrilerinden faydalanma
* Sitedeki makalelerden faydalanma
* Türk Gıda Mevzuatı değişikliklerini haber alma
* Gıdaların besin değerleri tablolarından faydalanma
* Forumda paylaşım yapabilme
* Site yöneticilerine kalite yönetim sistemleri ve gıda güvenliği hakkında soru sorabilme

İçerik hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Çoğu sektör çalışanı yada yeni mezun arkadaşımız bilgi almak istedikleri en ufak konuda dahi bazen kaynak sıkıntısı çekebilmekte veya çevresinde bu konuda danışabileceği kişiler olamamakta, bu arkadaşlarımızdan bazıları da forumları dolaşarak herhangi bir kişinin kendisine bilgi veya kaynak sağlamasını beklemekteler, bizim amacımız bu konudaki eksikliği kapatabilmek ve en doğru bilgiyi sağlayabilmektir.

Meslektaşlarımız ve diğer arkadaşlarımıza doğru bilginin sağlanması konusunda gerek kendi bilgi, tecrübelerimiz ve bu bilgilerin gerekli kaynaklardan doğrulaması yapılarak, gerekse ilgili konuda yaptığımız araştırmalar sonucunda doğru olduğuna emin olduğumuz yayınları sitede kaynağını da belirterek yayınlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda sitemizdeki yayınlara sizde katkıda bulunabilir ve sitemizde bulunan her türlü konuda paylaşım yapabilirsiniz. Paylaşım ve katkılarınız için iletişim kısmını kullanabilirsiniz. Bunun yanısıra site üyelerimizin yayınları okuduğunuzda yayınların doğruluğunu araştırma ve mukayese yapma imkanı da tabiki vardır. Yazılanlar bilgi ve destek amaçlıdır. 

Sitemizin yayını başlama tarihi 13.05.2009' dur ve her geçen gün güncellenmekte ve gelişmektedir.

 

Aşağıdaki eğitim videosu ücretsizdir, gelecek ücretsiz videoları kaçırmamak için buradan kalite güvence kanalına gidip takip et kısmını tıklayınız.

 

 

AŞAĞIDAKİ EĞİTİM VİDEOLARI ÜCRETSİZDİR, gelecek ücretsiz videoları kaçırmamak için buradan kalite güvence kanalına gidip takip et kısmını tıklayınız.