Main menu

Sorumlu yönetici taban ücretleri

Çok
#152 Yazan: immortal
immortal konu oluşturdu: Sorumlu yönetici taban ücretleri
Arkadaşlar,

01 Ocak 2009 tarihinden geçerli olmak üzere 2009 yılı birinci yarısında sorumlu yöneticinin tek işyerine bakma zorunluluğu olan Gıda üreten ve altmış beygir gücünün üzerinde motor gücü bulunan veya on ve üzerinde işçi çalıştıran veya su ürünlerini işleyen veya hazır yemek üreten iş yerleri veya yemek fabrikaları veya her türlü gıda katkı karışımları üreten iş yerlerinde Sorumlu Yönetici olarak çalışacak olan üyelerimiz için memur maaşlarına bu dönemde ek zam gelmemesi halinde taban ücreti net 1800,00.-YTL (Bin Sekiz Yüz Yeni Türk Lirası) , 5 işyerine bakabilecek Sorumlu Yöneticiler için taban ücreti 360,00-YTL (Üç Yüz Altmış Yeni Türk Lirası) olarak tespit edilmiştir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
#160 Yazan: murat_1972
murat_1972 konuyu yanıtladı: Cvp:Sorumlu yönetici taban ücretleri
Bu ücretlerin verilip verilmediği kontrol ediliyor mu acaba?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

  • MazharOsman
  • MazharOsman Kullanıcısının Avatarı
  • Ziyaretçi
  • Ziyaretçi
#167 Yazan: MazharOsman
MazharOsman konuyu yanıtladı: Cvp:Sorumlu yönetici taban ücretleri
muhtemelen, hatta kesinlik söz konusu, kontrol edilmiyor. sektördeki istihdam problemi göz önünde bulundurulursa, Türkiye'de 30a yakın gıda mühendisliğinden yılda yaklaşık 2000 gıda mühendisi çıktığını varsayarsak, az iş çok mühendis,çok rekabet az para. işin özü budur!

acı ama gerçek!


p.s. Kendi değerimizi bilmediğiniz sürece daha uzun bir süre 400-500tl'ye kanaat edersiniz.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

  • assuman
  • assuman Kullanıcısının Avatarı
  • Ziyaretçi
  • Ziyaretçi
#1618 Yazan: assuman
assuman konuyu yanıtladı: Cvp:Sorumlu yönetici taban ücretleri
1 Temmuz 2010’dan itibaren geçerli olmak üzere, 2010 yılı ikinci yarısında sorumlu yöneticinin tek işyerine bakma zorunluluğu olan Gıda üreten ve altmış beygir gücünün üzerinde motor gücü bulunan veya on ve üzerinde işçi çalıştıran veya su ürünlerini işleyen veya hazır yemek üreten iş yerleri veya yemek fabrikaları veya her türlü gıda katkı karışımları üreten iş yerlerinde Sorumlu Yönetici olarak çalışacak olan üyelerimiz için taban ücreti net 1.950,00 TL (Bin Dokuz Yüz Elli Türk Lirası) , 5 işyerine bakabilecek Sorumlu Yöneticiler için taban ücreti 390,00 TL olarak tespit edilmiştir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
#1826 Yazan: neverland
neverland konuyu yanıtladı: Sorumlu yönetici taban ücretleri
2143 tl oldu.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

 

AŞAĞIDAKİ EĞİTİM VİDEOLARI ÜCRETSİZDİR, gelecek ücretsiz videoları kaçırmamak için buradan kalite güvence kanalına gidip takip et kısmını tıklayınız.