Main menu

dokübank.net - Doküman ve bilgi bankası

Çok
- #1917 Yazan: immortal
immortal konu oluşturdu: dokübank.net - Doküman ve bilgi bankası
Gıda sektörünün farklı alanlarında 15-25 yıl arası tecrübesi olan Gıda Mühendisleri olarak sektörümüzün ihtiyacı olan dokubank.net sistemini oluşturduk.

Firmalarının konumundan dolayı çevrelerinde eğitim veya danışmanlık hizmeti alma imkanı olmayan, sektörde tecrübeli ve destek alabileceği kimsesi olmayan, aldığı danışmanlık hizmetinin yetersiz olduğunu düşünen, çalıştıkları firmalarda departman bütçeleri yada kişisel gelişim bütçeleri çok yüksek olmayan, yüksek danışmanlık ve eğitim ücretleri karşısında çaresiz kalan birçok meslektaşımızın ihtiyacı olan dokübank sistemi düşük maliyetli, güncel, proaktif ve tüm gıda sektörüne hizmet verebilecek nitelikte yenilikçi alternatif destek ve danışmanlık sistemidir. Dokubank.net olarak öncelikli ilham kaynağımız ve motivasyonumuz meslektaşlarımızın memnuniyeti olacaktır.

Dokübank olarak öncelikli hedefimiz ise yüksek katma değerli, kaliteli, güncel ve sürdürülebilir hizmeti şimdi ve her zaman en uygun bütçe ile sağlamaktır, https://dokubank.net/index.php/uyeliküyelik bilgileri ve hizmetlerimiz için tıklayınız.


dokubank.net/
Son Düzenleme: Yazan: immortal.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

 

AŞAĞIDAKİ EĞİTİM VİDEOLARI ÜCRETSİZDİR, gelecek ücretsiz videoları kaçırmamak için buradan kalite güvence kanalına gidip takip et kısmını tıklayınız.