Algılanabilir.com metal detektörler ve x-ray ekipmanları tarafından algılanan ürünler, renk kodlu temizlik ekipmanları ve fırçalar ve gıdaya uygun yağlar ve greslerin satışını yapar. Direk ithalatçı olduğu için en uygun fiyatı sağlar.

Yabancı madde bulaşmasının önlenmesi, her üretim sürecinin önemli bir parçasıdır. Marka algısı ve tüketici sadakati bu anlamda ince bir çizgi ile sınırlıdır.

Sonuç olarak, metal detektör ve x-ray tespit sistemleri ürünlerin mükemmel durumda tüketiciye ulaşmasını sağlamada önemli bir rol oynamaktadır. Yabancı madde tespit teknolojisi günden güne ileri teknolojiler ile büyük ölçüde ilerlemiş durumda ama ürünlere olan bulaşma vakalarının sayısı neden bu kadar yüksek? 

Tıp mesleğinde “hastalığı belirtilerini değil hastalığı tedavi et” sözü söylenir. Neden bu yabancı madde bulaşma kontrolü için de geçerli olmasın ki?

Yabancı maddeler mevcut ise üründe her zaman bulaşma riski vardır. Bazen de bu yabancı maddeleri ortamda bizler oluştururuz. Bununla birlikte, teknolojinin ilerlemesi bile, ilk etapta ortaya çıkan yabancı madde riskini durduramamaktadır. Bir üretim hattının her defasında durması maliyeti ve harcanan parayı arttırmaktadır. Dedektörler tarafından reddedilen her kontamine ürün duruşa, ürün kaybına dolayısıyla da paraya mal olur.

Bu gereksiz bir maliyettir ve bu riskleri bulaşma sonrası kontrol etmek ne kadar etkilidir? Bu sebeple ürünlerimiz ile bu kavramı “tespit edilme öncesi önleme” politikamızla benimsiyor ve destekliyoruz. Ürünlerimizi de bu prensiplere göre tasarlıyor ve üretiyoruz. Ürünlerimiz benzer özellikteki ürünler gibi sert değil kırılmaya ve darbelere dirençli şekilde esnek olarak üretilmiştir, böylece dağılma ve ürüne yoğun karışma riski önlenir. Ürünün detectable olması bulaşması için bir sebep değildir veya detectable ürünler içinde en uygunu hem bulaşmaya karşı en emniyetli olan hemde algılanabilirliği en iyi olan üründür.

Bu anlamda “tespit edilme öncesi önleme” ürünlerimizin algılanabilirlik kadar önemli özelliklerinden biridir.

Tespit edilme öncesi önleme ne demektir ve ürünlerimizin bunu sağlayan özellikleri nelerdir, öğrenmek için tıklayınız.

 

 

www.algilanabilir.com