Main menu

Dokübank.net açıldı

 

Merhaba,

BRC Gıda ve ISO 22000 & 9001 standartları dokümantasyonu, doküman talep etme, yasal mevzuat ve standartlar güncellendiğinde ilgili güncellenme bilgisi ve güncelleme ile ilgili dokümanların size iletilmesi, mobil danışmanlık ve Audit Expert hizmetimiz için dokubank.net sitemizi inceleyebilirsiniz.
www.dokubank.net

Gıda sektörünün farklı alanlarında 15-25 yıl arası tecrübesi olan Gıda Mühendisleri olarak sektörümüzün ihtiyacı olan dokubank.net sistemini oluşturduk.

Firmalarının konumundan dolayı çevrelerinde eğitim veya danışmanlık hizmeti alma imkanı olmayan, sektörde tecrübeli ve destek alabileceği kimsesi olmayan, aldığı danışmanlık hizmetinin yetersiz olduğunu düşünen, çalıştıkları firmalarda departman bütçeleri yada kişisel gelişim bütçeleri çok yüksek olmayan, yüksek danışmanlık ve eğitim ücretleri karşısında çaresiz kalan birçok meslektaşımızın ihtiyacı olan dokübank sistemi düşük maliyetli, güncel, proaktif ve tüm gıda sektörüne hizmet verebilecek nitelikte yenilikçi alternatif destek ve danışmanlık sistemidir. Dokubank.net olarak öncelikli ilham kaynağımız ve motivasyonumuz meslektaşlarımızın memnuniyeti olacaktır.

Dokübank olarak öncelikli hedefimiz ise yüksek katma değerli, kaliteli, güncel ve sürdürülebilir hizmeti şimdi ve her zaman en uygun bütçe ile sağlamaktır, üyelik bilgileri ve hizmetlerimiz için tıklayınız.

 

AŞAĞIDAKİ EĞİTİM VİDEOLARI ÜCRETSİZDİR, gelecek ücretsiz videoları kaçırmamak için buradan kalite güvence kanalına gidip takip et kısmını tıklayınız.